چگونه در خانه درآمد مناسبی داشته باشیم؟

بخش عمده ایی از توسعه اقتصادی کشور ها را مشاغل خانگی تامین میکنند و برخی از این مشاغل بعلت محدود بودن بودجه هایشان در 5 سال اول ورشکسته میشوند که مهمترین عامل این اتفاق برای این مشاغل رقبا و فروش محدود و کم است.در اصل ناشناخته بودن آن ها،عامل از بین رفتنشان است.

با یک صفحه در اینستاگرام شروع کنید

برای اینکه درآمد خود را در خانه بیشتر کنید نیاز به دیدن شدن دارید . پس ، بهتر است یک نام واحد برای محصولات خود انتخاب کنید و به نحوی خودتان را یک برند کوچک بدانید . سپس ، کم کم با استفاده از تبلیغات اینترنتی در صفحات مجازی و استفاده از افراد موثر (influencer)در صفحات مجازی برند خود را به یک برند بزرگ  تبدیل کنید.

چند نکته

•    فعالیت صفحه خود را طبق برنامه ریزی انجام دهید.
•    از رنگ ها کمک بگیرید و تصاویر زیبا از محصولتان بگذارید.
•    به مشتریان خود به موقع پاسخ دهید. 
•    همیشه دراختیار مشتریان خود باشید.

باهم بخوانیم

5راهکار افزایش فروش در دوران رکود

یک سایت شخصی طراحی کنید

برای محصولات خود فروش آنلاین و تیزر تبلیغاتی در نظر بگیرید . در یک سایت شخصی رزومه کاری برند خود را بگذارید و در  آن فعالیت داشته باشید . بگذارید دیگران شما را ببینند. برند خود را در دسترس بگذراید؛ در دسترس بودن، برندتان را محبوب میکند و باعث فروش بیشتر محصولاتتان میشود.

کسب درآمد بیشتر در خانه

تولید محتوای رنگی کنید

برای خود یک رنگ واحد را انتخاب کنید در پیج و سایت خود این رنگ را حفظ کنید .  به آن رنگ وفادار باشید اینگونه شما را هیچگاه فراموش نخواهند کرد ؛ پیج و سایت شما چیدمان مرتبی پیدا میکند و این باعث زیبایی بسری برای مخاطبانتان میشود.

هدف خود را  از درآمدزایی در خانه مشخص کنید

اگر یک محصول را برای تولید انتخاب کردید و برای آن محصول شروع به سرمایه گذاری کردید . محصولتان را بعد از مدتی تغییر ندهید . زیرا مخاطبانتان را اینگونه گیج می کنید.کیفیت کاری خود را بالا ببرید و محصولتان با محتوای پیج یا سایتتان متفاوت نباشد.

درمورد طراحی غرفه چه میدانید؟

مخاطب هدف برای خودتان انتخاب کنید

برای خود مخاطب هدف انتخاب کنید و با توجه به نیاز مخاطبانتان تولیدمحتوا کنید و مخاطبتان را رازی نگه دارید و پرسش و پاسخ را فراموش نکنید این باعث میشود نسبت به نیازهای مخاطبانتان به روز باشید.

هدیه در نظر بگیرید

تمامی برندهای بزرگ و کوچک این را باید بدانند که مردم هدیه  گرفتن از برندی را که محصولاتشان را از آن خریداری میکنند دوست دارند . اینکار باعث محبوب شدن آن برند می شود از طرف دیگر باعث ایجاد وفاداری بین مخاطب و برند میشود .  هدیه مورد نظر خود را باید به نسبت بزرگ یا کوچک بودن برندتان انتخاب کنید.

کاردرمنزل یا فریلنسری برای چه کسانی مفید است؟

از مزایای فریلنسری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

•     نیاز به رفت و آمد به محل کار ندارند
•    زمان انجام کار برایشان انعطاف‌پذیر است
•    عوامل مزاحم برای‌شان وجود ندارد
•     به کارهای روزانه و شخصی خود می‌توانند برسند
•    توانایی بروز خلاقیت دارند
•    اختیار عمل بالا دارند
•    تنوع کاری بالا دارند
کار در منزل یا فریلنسر کار هایی است که برای افراد دانشجو و خانم هایی که شرایط کار کردن در بیرون از خانه را ندارند بسیار مناسب است . از طرف دیگر اینکار به سود خانم های خانه دار است آنها هم میتوانند به مدیریت خانه و فرزندانشان برسند و هم درآمدزایی کنند.

جمع بندی

شما بایک سرمایه بسیار کوچک با توجه به مهارت هایی که دارید میتوانید در خانه درآمدزایی کنید و خود را تبدیل به یک برند کنید. یادتان باشد که حتما نباید یک محصول یا خدمات تولید کنید شما میتوانید با طراحی یک سایت یا یک صفحه اینستاگرامی شروع به تولیدمحتوای آموزشی کنید و از آموزش هایی که میدهید درآمدزایی کنید.برای راه اندازی یک برند کوچک خانگی میتوانید از مشاوران و کارشناسان ملل رسانه کمک بگیرید.